WAHO FACTORY-WAHO FABRİKA

WAHO HOLDING GRUP FABRİKA BİNASI

ORTADOĞU ENDÜSTRİYEL AYDINLATMA ENERJİ OTOMASYON SAN.TİC. LTD. ŞTİ.

ORTADOĞU ENDÜSTRİYEL AYDINLATMA ENERJİ OTOMASYON SAN.TİC. LTD. ŞTİ. olarak satışını yapmış olduğumuz DİMM EDİLEBİLİR SMART Elektronik Balastlar Çin Halk Cumhuriyetinin en büyük Üniversitelerinden biri olan ve Zhejiang Üniversitesinin mükemmel AR-GE teknolojisini kullanarak WAHO HOLDİNG GRUP bünyesinde bulunan ve Leipeide Techology Co. Ltd & Hangzhou Huahong Electronics Co. Ltd. üretilen, WAHO Ticari Tescilli markası ile kendisine ait 56.000 m2 kapalı alanda yaklaşık 500 çalışanı ile üretim yapmaktadır. 1897 yılında kurulan Zhejiang Üniversitesi ÇİN’in en eski üniversitelerinden biri olmakla birlikte Çin Eğitim Bakanlığına bağlı en önemli araştırma üniversitelerinden biridir.Geçmişte “Doğu’nun Cambridge’i” olarak anılan üniversite Eğitim, Araştırma, ve Sosyal alanda ÇİN’in en büyük üniversitelerinden biridir.

WAHO HOLDING GROUP 9 şirketi bünyesinde barındıran yaklaşık 2.000 çalışanı ile Finans, Yapı ve Elektrik-Elektronik alanında üretim yapan ÇİN HALK CUMHURİYETİNİN Teknoloji alanında en önde gelen firmalarından biridir.

WAHO DİMMERLENEBİLİR BALAST

ÇEVRECİDİR

GECE KULLANIMIN AZ OLDUĞU ZAMANLARDA DİM MODU İLE DAHA AZ KARBONDİOKSİT SALINIMIN OLMASINI SAĞLAR

 

WAHO DİMMERLENEBİLİR BALAST

DAHA AZ ENERJİ HARCAR

DİĞER SARGILI BALASTLARA GÖRE AZ KAYIP VE DİMMERLENEBİLME ÖZELLİĞİNDEN DOLAYI ÇOK DAHA FAZLA VERİMLİDİR

WAHO DİMMERLENEBİLİR BALAST

GELECEK İÇİN VERİMLİ ENERJİ KULLANIR

DİĞER SARGILI BALASTLARA GÖRE AZ KAYIP VE DİMMERLENEBİLME ÖZELLİĞİNDEN DOLAYI DAHA AZ ENERJİ TÜKETİR GELECEK İÇİN VERİMLİ ENERJİ KULLANIMINI SAĞLAR

WAHO DİMMERLENEBİLİR BALAST

DOĞAL KAYNAKLARIMIZI KORUR

DİĞER SARGILI BALASTLARA GÖRE AZ KAYIP VE DİMMERLENEBİLME ÖZELLİĞİNDEN DOLAYI DAHA AZ ENERJİ TÜKETİR VE DOĞAL KAYNAKLARIMIZI KORUR.

 

WAHO DİMMERLENEBİLİR BALAST

TASARRUF İMKANI SAĞLAR

OTOMATİK DİMMERLENEBİLME ÖZELLİĞİNDEN DOLAYI %60 A VARAN ORANDA TASARRUF SAĞLAYARAK DÖVİZ KAYNAKLARIMIZIN AZALMASINI ÖNLER.

 

WAHO DİMMERLENEBİLİR BALAST

EKOLOJİK DENGEYE YARDIMCI OLUR

OTOMATİK DİMMERLENEBİLME ÖZELLİĞİNDEN DOLAYI GECE GÖKYÜZÜNE KAÇAK IŞIK ÇIKIŞINI AZALTARAK EKOLOJİK DENGEDEKİ CANLILARA ZARAR VERMEZ.

 

WAHO DİMMERLENEBİLİR BALAST

DAHA AZ BAKIM MALİYETİ GEREKTİRİR

DİĞER BALASTLARA ORANLA LAMBA ÖMRÜNÜ % 10 – %15 ORANINDA ARTTIRIR, İGNİTÖR KULLANIMINI ENGELLER, ÖNCEDEN AYARLANMIŞ DİMMERLEME ZAMANI İLE BAKIM MALİYETLERİNİ DÜŞÜRÜR.

WAHO LOW MAINTENANCE

 

WAHO DİMMERLENEBİLİR BALAST

ŞEBEKEDEKİ DALGALANMALARDAN ETKİLENMEZ

DİĞER SARGILI BALASTLARA GÖRE GENİŞ ÇALIŞMA GERİLİMİ İLE İLE ELEKTRİK ŞEBEKESİNDEKİ DALGALANMALARDAN ETKİLENMEZ ÇALIŞMA SÜREKLİLİĞİ SAĞLAR

 

WAHO DİMMERLENEBİLİR BALAST

ELEKTRİK HATTINIZI KİRLİĞE YOL AÇMAZ

ELEKTRONİK DEVRESİNDEKİ FİLTRE VE KORUYUCU ELEMANLAR İLE ŞEBEKENİZDE FİLTRELEME GEREKSİNİMİ DUYMAZSINIZ. THD<%10, PFC>0,95, EMC VE LVD UYUMLULUĞU

 

 

ORTADOĞU ENDÜSTRİYEL AYDINLATMA ENERJİ OTOMASYON SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

www.ortadoguendustri.com   /  info(at)ortadoguendustri.com

İstiklal Mah. Defne Sok. No:72/3 Kıraç Esenyurt İstanbul
T: 02126896796  G:0542 5343414 F:02126896796